
Чоловічий гольф светр з високим коміром утеплений сірий 5XL
975 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51-329-1829
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад: 100% поліестер
Утеплений густим флісом
Розмір 5XL :
довжина - 77 см,
обхват грудей до 126 см,
плечі - 58 см,
рукав - 66 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Гольф |
| Обхват грудей | 126 см |
| Колір | Сірий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Силует | Прямий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Великі розміри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴
