
Чоловічий світшот, утеплений хутром, сірий 5XL
875 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51-257-1828-С-5XL
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад: 100% поліестер
Утеплений шерпою - штучне хутро, яке імітує овчину
Розмір 5XL :
довжина - 80 см,
обхват грудей до 124 см,
плечі - 54 см,
рукав - 66 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Світшот |
| Обхват грудей | 124 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезонність | Зима |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Великі розміри |
| Стиль | Повсякденний |
| Особливості крою | Вільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴
