
Жіночий смугастий прогулянковий комплект лонгслів і штани сірий L
1 300 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51-496-1823
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір L
Лонгслів
Довжина - 60 см
Обхват грудей - до 120 см
Плечі - 64 см
Довжина рукава - 50 см
Штани
довжина - 105 см,
обхват талії - 75 см (тягнеться до 110 см),
обхват стегон - до 130 см
Штани з двома боковими кишенями. На талії резинка і шнурок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Лонгслив |
| Низ | Штани |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | Лонгслів і штани |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴/комплект





