
Літні вільні жіночі штани з утяжками внизу молочні 2XL
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51-227-1821-2XL
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні легкі штани з утяжками внизу штанин. Можна носити як штани або бриджі
Розмір 2XL:
довжина - 101 см
довжина по кроковому шву - 70 см
обхват в поясі - 65 см (тягнеться до 100 см)
обхват стегон - 120 см
посадка спереду - 35 см
посадка ззаду - 37 см
На талії резинка і шнурок
Дві кишені збоку і одна накладна кишеня ззаду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Фасон штанів | Широкі штани |
| Колір | Молочний |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Загальне | |
| Довжина штанів | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





