
Жіночі широкі вельветові штани на резинці зелені XXL
1 020 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 110-402-1818
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад: 95% поліестер, 5% еластан
Розмір XXL:
довжина - 108 см
довжина по кроковому шву - 75 см
обхват в поясі - 88 см (можна стягнути шнурком до меншого обхвату або потягнути резинку до 115 см)
обхват стегон - до 150 см
посадка спереду - 35 см
посадка ззаду - 40 см
обхват штанини - 80 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Бордовий |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Вельвет |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Загальне | |
| Особливості моделі | З кишенями |
| Особливості | Великі розміри |
| Довжина штанів | 108 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


