
Подарункова коробочка для прикрас з м'якою вкладкою всередині темно-синя з білим бантиком 7,5*7,5*3,5 см
50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K7-17-1812
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 7,5 см
Ширина 7,5 см
Висота 3,5 см
Низ білий
Темно-синя кришечка з білим бантиком
Всередині - м'яка чорна подушечка для закріплення прикрас (ложемент)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Колір | Темно-синій |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Для ювелірних виробів, З ложементом, Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 75 мм |
| Загальне | |
| Розміри | 75х75х35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
