Розмір XL:
обхват грудей - до 105 см,
рукав - 60 см,
довжина - 83 см,
плечі - 45 см
Тканина тепла м'яка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 105 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Двобортний |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Діловий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Загальне | |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Принт | Однотонний |
| Відтінок | Капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴



