
Подарункова коробка біла з відкидною кришкою з прозорим віконечком 20*10*5 см
55 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K1-11-1673
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 20 см
Ширина 10 см
Висота 5 см
Віконечко затягнуте прозорою плівкою
Відправляємо з розкладеному стані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З відкидною кришкою, З віконцем |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Загальне | |
| Призначення | Універсальні |
| Розміри | 20х10х5 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

