
Подарункова коробка біла з прозорою матовою кришкою 27*16*9 см
175 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K1-67-1648-27
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 27 см
Ширина 16 см
Висота 9 см
Відправляємо з розкладеному стані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З віконцем, Висувна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
| Загальне | |
| Призначення | Універсальні |
| Розміри | 27х16х9 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

