
Керамічний пушер для манікюру-педикюру
65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41-6-1616
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пушер керамічний використовується для шліфування ногтьової пластини, а також підготовки і видалення кутикули. Використовується при необрізному манікюрі. Можна використовувати після ванни
Довжина - 13 см
Діаметр - 7 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 130 мм |
| Довжина робочої поверхні | 20 мм |
| Товщина робочої поверхні | 7 мм |
| Заточка | Заводська |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Скошена |
| Колір | Чорний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Тип | Для манікюру та педикюру |
| Матеріал робочої частини | Кераміка |
| Матеріал ручки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


