Склад: 76% бавовна, 24% льон
Кишені: 55% бавовна, 45% льон
Прохолодні штани, зручні для пішоходних прогулянок
Модель з 5 кишенями
Без підкладки
Підходят чоловікам і жінкам
Є шлейка для підкачування штанин і дві шлейки на поясі для зменшення обхвату талії
Розмір L (EU 44, US 14):
довжина - 103 см
довжина по кроковому шву - 81 см
обхват в поясі - 88 см
обхват стегон - 120 см
посадка спереду - 23 см
посадка ззаду - 37 см
обхват стегна - 70 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quechua |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Колір | Бежевий |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 81 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴









