Однаковий принт спереду і ззаду
У стилі гранж - імітація потертостей і плям
Розмір XXL:
обхват грудей - до 112 см;
ширина плечей - 51 см;
довжина - 73 см;
довжина рукава - 21 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


