Розмір рушника 35*75 см
Розмір ведмедя 15*10 см
Розмір пакетика 20*13*7 см
Матеріал: кораловий оксамит (м'яка тканина з волокон мікрофібри)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Пресоване | Ні |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 75 см |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип плетіння | Велюрове |
| Петля для підвішування | Ні |
| Швидковисихаючий | Так |
| Призначення рушника | Для рук і обличчя |
| Стан | Новий |
| Призначення | Дитячі |
| Особливості | Подарункові |
| Розміри | 35x75 см |
| Дизайн і декор | Дитяче |
| Принт | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

