Кріпляться за допомогою двустороннього прозорого скотчу (входить в комплект)
Розмір : 3,5*2,5*2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип | Захист на кути |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Скотч |
| Матеріал | Силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴




