
Маски плівкові з поліетилену для зони шиї і декольте одноразові. Упаковка 100 шт
90 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52-25-1269
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маска-плівка призначена для фіксування косметологічних засобів, нанесених на шию та зону декольте
Не дозволяє засохнути препарату, продовжуючи строк його дії на шкіру
При достатньо рідкій консистенції засобу, маска-плівка фіксує його, не даючи йому стекти
Зберігаючи природнє тепло шкіри, сприяє розширенню пор і максимальному поглинанню шкірою поживних речовин
Запобігає окисленню засобу, що важливо для деяких препаратів
Розмір 37 * 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Час застосування | Універсальний |
| Пакування | Поліетиленовий пакет |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Тип шкіри | Для всіх типів |
| Тип витратного матеріалу | Маска косметологічна |
| Матеріал виготовлення | Полиэтилен |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Клас | Мас-маркет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴/упаковка

