
Жіночий лонгслів з плетеною совою чорний M
260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51-1077-Ч
+380 (96) 723-45-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір M:
довжина по спині - 62 см,
обхват грудей - 80-82 см,
плечі - 34 см,
довжина рукава - 52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 82 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина виробу | 40 мм |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Casual |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



